10 skladeb, které vás dostanou do pravé letní nálady

Léto vyjma slunce, parna a skvělých párty znamená i novou hudbu. Pokud jen hledáte hudební inspiraci, nebo se chcete připravit na večer s kámošema v baru – my vám přinášíme to nejnovější z německé hudební scény, co byste si určitě neměli nechat ujít. Summer vibes!


  1. Felix Jaehn, Hight, Alex Aiono – Hot2Touch

Severoněmecký hudební producent si na novou skladbu přizval britského producenta Hight a amerického zpěváka Alexe Aiono. Skladba, jež se vytvářela po celé dva roky, v sobě mísí funky melodii a na první poslech nezní úplně jako typická jaehnovská skladba, hitový potenciál ale v sobě má.

 

2. Robin Schulz ft. James Blunt – OK

Robinův nejnovější hit OK jste již mohli zaslechnout v rádiu. Pokud tomu tak bylo, pak vězte, že vokály má na starosti nikdo jiný než you´re beautiful zpěvák James Blunt, jenž účinkuje také v zajímavě zpracovaném oficiálním videu. Posuďte samy příběh jak vystřihnutý z Věčného svitu nespokvrněné mysli.

 

3. Oceana – Can´t Stop Thinking About You

Autorka pět let starého hitu Endless Summer se po delší době opět zkouší uchytit s novou skladbou. Can´t Stop Thinking About You v sobě nese chytlavé retro melodie, které jistě zaujmou nejednoho posluchače.

 

4. R.I.O. – Headlong

Autoři hitu Turn This Club Around přichází po dvou letech s novým tropical house singlem Headlong. Na válení u bazénu, nebo u moře jako dělané!

 

5. Julia Kautz – Meine Stadt

Moderátorka a občasná zpěvačka Julia Kautz představila na konci dubna zajímavě pojatý singl Meine Stadt. Mezi anglickými texty působí tato skladba osvěžujícím dojmem.

 

 

6. Gestört aber Geil ft. Voyce – Millionen Farben

Populární producentské duo vydává koncem července druhou studiovku jednoduše pojmenovanou #ZWEI. Právě z tohoto počinu představuje skladbu Millionen Farben, do které si přizvali zpěváka Voyce. Mezi dalšími potvrzenými hosty na albu jsou LEA, Laurenz a Tom Gregory.

 

7. DJ Antoine – La Vie En Rose

Švýcarský producent si pro letošní léto nachystal zbrusu novou skladbu .. tedy, jak se to řekne. Někteří posluchači mají za to, že producent vysamploval Khaled – Ce La Vie z roku 2012. Ať tak či onak, Mohombi a DJ Antoine zkouší zaujmout La Vie En Rose.

 

8. ATB – Message Out To You

V dubnu se producent po třech letech přihlásil s novým albem Next, na kterém najdete i skladbu níže – povedenou EDM-ku Message Out To You. Na tomto pilotovi se podíleli F51 a slovenské duo RoBBin a JoNNis.

9. Two Magics – Barfuß im Regen

Na závěr máme dvě echt německé skladby – první je od neznámého dua Two Magics. Skladba Barfuß im Regen v sobě mísí příjemný house s hard dropem.

 

10. Anstandslos und Durchgeknallt – Ohne Dich

Německý hudební projekt se představil loni vlastní předělávkou I Want It That Way od Backstreet Boys. Pro letošek si připravili remix písně z ´85, Ohne Dich.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *