Oblíbená hudební show Sing meinen Song zná line up pro příští rok

Čtvrtá řada oblíbené hudební show Sing meinen Song se příští rok vrací na obrazovky televize VOX. Tento týden bylo oznámeno, kteří němečtí zpěváci se zúčastní nadcházející řady.


Sign meinen Song vzniklo před dvěma lety z holandského konceptu De beste zangers van Nederland pod záštitou Schwartzkopff TV Productions. Show po tři řady provázel r´n´b zpěvák Xavier Naidoo, kterého příští rok nahradí Alec a Sasha z The Bosshoss.

Koncept celé show je jednoduchý – máme sedm zpěváků a každý večer je věnován jednomu z nich, resp. jeho hudbě. Zbylých šest interpretů si vybere jednu jeho píseň a přezpívá ji vlastním stylem. Z každého večera je vybrán vítěz. Během osmého večera se pak diváci mohou těšit na společné duety.

Zajímavostí je fakt, že hned druhý den po odvysílání každé epizody, jsou jednotlivé covery vydány i v digitální podobě a mnohé z nich se umístili jak v německé, tak i rakouské hitparádě.

Během uplynulých tří let se této show zúčastnili např. Christina Stürmer, Sandra Nasic z Guano Apes, Sarah Connor, Sasha, Samy Deluxe, Andreas Bourani, či Nena.

Letošní výběr opět nabízí zajímavá jména a to Lenu, Marka Forstera, Stefanie Kloss (Silbermond), Gentlemana, Mosese Pelhama a Michaela Patrika Kellyho (Kelly Family). Show se samozřejmě zúčastní i hosté, The Bosshoss.

 

sing-meinen-song-2017-das-sind-die-kuenstler-der-4-staffel

Hosté Sing meinen Song 2017 – Alec a Sasha z The Bosshoss

Na přelomu dubna a května se tedy můžeme těšit na covery písní od zmíněných intepretů, což jistě bude zajímavé sledovat. Účast vítězky Eurovize 2010, Leny, také znamená, že nezasedne do poroty The Voice Kids, jak tomu bylo v přechozích ročnících. Zpěvačka tuto skutečnost sama oznámila na svém Twitteru před několika dny. Lena ale kromě Sing meinen Song bude viděna i během samotné Eurovize jako porotce.

Zdroj fotek: n-tv.de, vox.de

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *