Adel Tawil se po čtyřech letech hlásí s novou studiovkou So Schön Anders

Berlínský zpěvák, skladatel a producent Adel Tawil vydal tento týden dlouho očekávanou druhou studiovou desku So schön anders, ze které pochází už minimálně jeden hit.


Adel Tawil je znám kromě své sólové dráhy, jež započala před čtyřmi lety prvním studiovým albem Lieder, také jako člen populárního německého dua Ich + Ich. Spolu a Annette Humpe působí na hudební scéně již 13 let a za tu dobu dvakrát dosáhli na no.1 albového německého žebříčku.

Samotný hudebník ale vydal svojí první sólovou desku pojmenovanou Lieder koncem roku 2013 a po 70 týdnů se udržel v TOP4 v tuzemském žebříčku. Stejnojmenný pilotní singl chytře obsahující odkazy na známé písně, a chytlavá melodie byli jasnou volbou na hit ve všech německy mluvících zemí.

Letošní studiové album Adela Tawila nese název So schön anders a hudebník z něj představil již dvě písně – featuring s KC Rebellem a Summer Cemem, Bis Hier und noch weiter a nově také baladu Ist da jemand. První zmíněná skladba si za poslední měsíc na Youtube nasbírala přes 6 miilónů zhlédnutí, její pomalejší následovnice za poslední tři týdny zaujala zatím přes 2 milióny uživatelů. Bis Hier und noch weiter je klasickým odlehčením featuringem s letním nádechem, zatímco Ist da jemand je příjemnou power baladou.

Standart verze alba nabízí celkem 14 písní, z toho 3 featuringy se zmíněnými KC Rebellem, Summer Cemem a dále s Youssou N´Dour, Mohamed Mounir a MoTripem. Deluxe edice obsahuje o šest skladeb navíc. Oficiální snippety všech 14 skladeb jsou dostupné na webu hudebníka. Album So schön anders je k dostání od 21. dubna.

Zdroj fotky: Universal Music

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *