Alex C. vzkřisuje největší hity 90. let s berlínským orchestrem

Hudební producent Alex Christensen se po deseti letech opět hlásí o slovo s větším projektem. Tentokrát se ale neopírá o hambatý singl (někteří z vás si snad ještě vzpomenou na hitovku Du Hast Den Schönsten Arsch Der Welt), naopak chystá celé album vystavěné pouze na remacích známých hitů.


Producent se spojil s berlínským orchestrem a společně předělali takové hity jako What is Love, Children, či Das Boot, jehož je autorem. Alex Christensen v 90. letech založil eurodance formaci U96, jejíž největším hitem byla právě zmíněná techno skladba Das Boot.

Deska, jež nese příznačný název Classical 90s Dance vyjde 6. října a nabídne celkem 14 skladeb (tracklist si můžete prohlédnout níže). Vyjma Alexe a berlínského orchestru se na albu podílela například i německá popová hvězdička Carlotta Truman, či popový zpěvák Marcel Brell.

Prvními dvěma ukázkami z alba se staly skladby Infinity a Rhythm is a Dancer. Obě zmíněné písně se dočkaly i povedených vizuálů, jenž si můžete zhlédnout níže. I přesto, že v obou těchto skladbách se Alex Christensen drží originálu, taková skladba Redemption od techno partičky RMB se dočkala až dubstepového kabátu.

Tracklist Classical 90s Dance:

 1. Rhythm is a Dancer
 2. Infinity
 3. United
 4. Das Boot
 5. Turn The Tide
 6. Children
 7. Sonic Empire
 8. Nessaja
 9. L´Amour Toujours
 10. Interlude/You´re Not Alone
 11. Redemption
 12. The Rise/No Limit
 13. What is Love
 14. Tears Don´t Lie

Zdroj úvodní fotky: Facebook Alexe Christensena

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *