Alexa Feser v klipu pro Wunderfinder zachraňuje životy

Popová zpěvačka vydá koncem měsíce dlouho očekávané album Zwischen den Sekunden. Deska měla původně vyjít již koncem ledna, Alexa se ale rozhodla odložit vydání z důvodu tvorby oblíbenách vinylů. Měsíční pauzu umělkyně vyplnila videem k další písni Wunderfinder.


Pokud sem tam sledujete dění na německé hudební scéně, pak si můžete zpěvačku pamatovat z dva roky starého národního kola Unser Song für Österreich, ve kterém se představila s písní Glück.

O dva roky později zpěvačka vyplňuje čekání na novou desku featuringem s rapperem CurseWunderfinder. Jedná se o jediný duet na albu. Povedená balada kromě charizmatického hlasu zpěvačky zaujme i samotným klipem, ve kterém se Alexa vydává za zdravotní sestřičku a krádeží plic zachrání život dítěti.

Vedle této písně vydala zpěvačka video i k písni Medizin, o kterém jsem vás informovala již dříve. Dle těchto dvou ukázek si dovolím soudit, že se rozhodně máme 24. února, kdy deska Zwischen den Sekunden vychází, na co těšit.

EDIT: Zpěvačka opět oddálila vydání alba Zwischen den Sekunden. Tentokrát ale až na 21. dubna. Alexa má pocit, že prostě potřebuje více času, aby finální produkt zněl, tak jak si přeje. Snad se tedy třetí dubnový pátek desky už dočkáme.

Zdroj fotky: Facebook zpěvačky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *