Alle Fabren představuje zbrusu novou skladbu Berlin k nadcházejícímu německému filmu Fucking Berlin

Kreuzbergský housový mág Frans Zimmer, znám pod pseudonymen Alle Farben, tento týden představuje zbrusu novou skladbu pojmenovanou po svém rodném městě, Berlíně. Tato píseň se stala titulní k nadcházejícímu německému filmu Fucking Berlin, jenž vychází příští týden.


Alle Farben se do hudebního podvědomí dostal před dvěma lety s výbornou záležitostí She Moves (Far Away). Od té doby nám producent nabídl hned dvě studiová alba – to poslední letos v červnu. Z něj pochází pohodová skladba Please Tell Rosie, která si v německy mluvících zemích také našla své místo v hitparádách.

Kromě vlastní tvorby se producent věnuje i remixům známých hitů. Mezi jeho nejznámější remix patří rok stará Supergirl, na které spolupracoval s Annou Naklab a berlínským producentským týmem Younotus.

Nově Frans složil píseň pro nadcházející německý film Fucking Berlin, který, jak název napovídá, pojednává o životě v Berlíně očima mladé studentky a ne-Berlíňanky Sonji. Film vychází na DVD 6. října.

Na písni, jež nese přiléhavý název Berlin, Alle Farben nepracoval sám, text a vokály obstarala reprezentantka Velké Británie na Eurovizi v roce 2014, Molly. Dvojice společně vytvořila směsicí chytlavého kytarového riffu, beatů a padnoucích vokálů perfektní Berlín skladbu. Alle Farben opět dokazuje, že i po dvou albech má zvukově co nabídnout.

Klip ke skladbě se natáčel mimojiné v Berlíně a pokud jste někdy německou metropoli zažili i jinak než z turistického pohledu, pak jistě oceníte syrovost s jakou je Berlín ve videu vizuálně zachycen.

Zdroj fotky: ILove Photography

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *