Bratři Kauliztovi zremixovali skladbu Fabienne pro Nisseho

Hamburský zpěvák Nisse s charizmatickým hlasem letos na podzim představuje zajímavou spolupráci. Dvojčata Kaulitzovi (Tokio Hotel) netvoří hudbu pouze pro sebe, nicméně se věnují i remixům. Jeden takový stvořili i pro Nisseho.


Nisse se sice hudbě věnuje již několik let, nicméně hudebně se projevil teprve loni na svém debutu pojmenovaném August. Ve stejnou dobu se mu také podařilo podepsat smlouvu u vydavatelství Four Music. Hudebníkovi kořeny sahají do hip hopu a prvky tohoto hudebního žánru lze stále slyšet v jeho novější tvorbě, která je protkaná také popem a electrem.

Skladba Fabienne je součástí debutu August. Jedná se o baladu s výbušným refrénem. Pro srovnání, remix od bří Kauliztů nabízí více electro prvků, refrén v ženském hlase a obecně dark atmosféru. Ve finále obě písně znějí dost odlišně, na druhou stranu obě mají hudebně co nabídnout.

Kousek oficiálního videa k původní verzi si můžete prohlédnout níže. Teaser k remixu od Billa a Toma Kaulitzových můžete zhlédnout zde. Která verze se vám líbí více?

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *