Bushido s novou deskou Black Friday sesadil Kraftklub a Helene Fischer z první příčky německého žebříčku

Legendární a zároveň kontroverzní rapper Bushido měl původně desku Black Friday vydat o několik týdnů dřív, příznivci rappera se ale nakonec dočkali až druhý pátek v červnu. Čekání se Bushidovi jistě oplatilo, když hned první týden sesadil královnu německého popu Helene Fischer a oblíbené rockery Kraftklub z první příčky domácího žebříčku.


Helene byla sesazená Kraftklub, ti se ale na výsluní moc dlouho neohřáli, jelikož jakmile Bushidovi vyšla dlouho očekávaná deska, rapper si tento triumf převzal pro sebe.

Standartní edice Black Friday nabízí 14 tracků. Bushido si tentokrát na album pozval Shindyho, Ali Bumaye, Flera, Laas Unltd., M.O.030 a nováčky AK Ausserkontrolle. K dostání je také limitovaný deluxe box, jenž již tradičně nabízí album, jeho instrumentální verzi, bonusové EP a jeho instrumentální verzi dvojitý vinyl CCN a tričko.

Posunutí vydání desky dalo také prostor pro více ukázek a hudebník tak představil hned několik tracků z Black Friday. Vizuálů se tak dočkaly tracky Fallout, Gehen wir rein, Sodom und Gomorrha a před dvěma týdny také Papa.

Tracklist Black Friday:

 1. Black Friday
 2. Sodom und Gomorrha
 3. Echte Berliner ft AK Ausserkontrolle
 4. Fallout
 5. Moonwalk ft Shindy
 6. Geschlossene Gesellschaft
 7. Gehen wir rein ft M.O. 030
 8. Papa
 9. Ccndna ft Fler
 10. Ground Zero
 11. Switch Stance ft Laas Unltd.
 12. Angst ft Ali Bumaye
 13. Oma Lise
 14. So Lange

Zdroje fotek: Bushido Facebook

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *