Chöre, nový euforický singl od Marka Forstera

Popový zpěvák Mark Forster je momentálně v jednom kole. S kolegyní Lenou nadaboval novinku od Dreamworks, Trolls a před třemi týdny vydal druhý singl z desky Tape, Chöre. Tato skladba se stala úvodní písní pro novou německou komedii Willkommen bei den Hartmanns.


Mark Forster se letos prostě nezastaví. Sotva v červnu vydal třetí studiovku Tape, byla mu nabídnuta nová práce v podobě dabingu a ne jen tak ledajakého. Americké filmové studio Dreamworks si pro malé diváky na tento podzim přichystalo novinku Trolls. Hlavní postavy namluvily a nazpívaly Justin Timberlake a Anna Kedrick. Pro německou verzi byl vybrán právě Forster a jeho kolegyně Lena Meyer-Landrut. Dvojice se poznala během účinkování v The Voice Kids.

Začátkem listopadu do německých kin vstoupila nová komedie, Wilkommen bei den Hartmanns, ve které si zahrál jak Elias M´Barek, tak i Palina Rojinski. Film pojednává o rodině Hartmannových, kteří poskytnout přístřeší uprchlíkovi Diallovi. Soundtrack k filmu tvoří mimojiné i další singl Forstera, Chöre. Skladba se vyznačuje velice chytlavým sborovým refrénem (jak naznačuje název samotné písně). Jedná se o další povedenou skladbu mladého zpěváka. Oficiální video nabízí útržky z filmu a pohledy na hudebníka.

Zdroj fotky: Facebook Marka Forstera

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *