Clueso si ve vizuálu k Achterbahn užívá bezstarostného života

Populární popový zpěvák natočil vizuál v pořadí již ke čtvrté skladbě z jeho poslední studiovky Neuanfang a tentokrát nejen, že vsadil na letní pohodu, ale také celkově na bezstarostnost a nuto podotknout, že tato kombinace se skladbou Achterbahn perfektně funguje.


Clueso se na hudební scéně pohybuje již nějaký ten pátek, za což mluví i úspěch jeho studiovek, kdy poslední čtyři se umístily v TOP4 v německém žebříčku. Za svou dlouholetou kariéru také posbíral nespočet hudebních ocenění, loni na podzim například v pořadí již šesté 1Live Krone.

Vizuál k Achterbahn vznikl ve Spojených státech pod taktovkou Tilla Krückena z Dissy Films (Megaloh, Teesy). Samotný zpěvák se při premiéře klipu k celému pojetí vyjádřil:

Nevědět, co se bude dít dál může působit děsivě, ale zároveň je to vzrušující. Naučil jsem se ocenit nejistotu – je to jako být ve středu písně a vždy v refrénu, v tom případě jsme letěli do LA s malým týmem aniž bychom věděli, co bude.. Nahodilý výsledek vedl k úžasným nahrávkám plným pozitivity.

Zdroj fotky: Christoph Köstlin/Universal Music

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *