Cro končí s raopem a přechází na echt rap

Raoper v pandí masce známý pod pseudonymem Cro nedávno promluvil o tom kam směřuje jeho kariéra. Podle jeho slov končí s raopem a chystá tvrdé battlerappové album. Dokonce prý také odloží pandí masku.


Před pěti lety přílétl Cro doslova jako hurikán na německou scénu. Jeho mix popu a rapu zaujal posluchače natolik, že si raoper nasbíral hned několik platinových a zlatých ocenění nejen za jednotlivé singly, ale také za obě studiová alba.

V posledních pár týdnech se ale Croovo jméno dostalo do úst jiným německým rapperům, kteří ho nadšeně dissovali. Obecně by nad tím člověk asi mávl rukou, Croovi se ale takové jednání nelíbí a v nedávném rozhovoru s HeckMeck.tv se nejen k tomuto dissování vyjádřil.

Příliš dlouho si rappeři pletli mou dobrotu se slabostí, už si to nenechám líbít!

Raoper má plné zuby své momentální image a rád by nahrál temné a agresivní rappové album. Zdali se album ponese spíše v Bushido duchu, nebo Cro zkusí jít ve šlépějích kolegy Caspera, na to si budeme muset počkat. Cro ještě dodal, že pokud se některému z jeho kolegů nadcházející studiovka nebude líbit, tak je připraven na breakdance battle. Do vydání této desky se také vzdá svého postu reprezentanta WWF, jenž se nehodí k image drsného rappera.

Co pandí maska? Tu prý Cro odloží a místo ní se můžeme těšit na masku šavlozubého tygra.

Zdroj fotky: Facebook Croa
Zdroj českého překladu: cro-official-czech-fanclub-de.blog.cz

Označeno

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *