DJ Bobo se po dvou letech připomíná novou studiovkou Mystorial

Švýcarský hudební producent, na jehož hity jsme my a naši rodiče tancovali během devadesátých let letos vydává již třinácté studiové album Mystorial. V tomto případě se ale spíše jedná jen o připomenutí vzhledem k tomu, že producent se za posledních dvacet let hudebně posunul a jeho tvorba už roztančí jen málokoho.


René Baumann si snad i právem začátkem 90.let podmanil celou Evropu svými tanečními písněmi jako Somebody Dance With Me, Take Control, či Everybody. Hudebnímu producentovi se podařilo vytvořit několik nadčasových písní, které i v dnešní době zaslechneme na kdejaké diskotéce.

Málokterému interpretovi z devadesátých let se ale podařilo se na hudební scéně udržet natolik, aby se jeho alba a singly i nadále umísťovali na nejvyšších příčkách hudebních hitparád alespoň v rodné zemi. Totéž platí i o DJ Bobovi, jenž naposledy hudebně nadchnul Evropu před třinácti lety s písní o čivavě.

Před čtrnácti dny producent představil nové studiové album Mystorial, které hudebně vůbec nepřipomíná zlaté časy devadesáté. DJ Bobo vsadil na otřepané popové melodie a texty, které nemají ani hlavu, ani patu. Z patnácti skladeb na zmíňku stojí pouze skladba Time Machine, jež v sobě nese housové prvky, Now or Never a výborně vystavěná Hypnotized. Pokud ale patříte k příznivcům švýcarského hudebního producenta, pak se vám album třeba zalíbí.

Zdroj fotky: Facebook producenta

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *