Do německých kin zamířil nový film s rapperem v pandí masce

Populární raop-í muž v pandí masce, známý pod uměleckým jménem Cro, tento týden do kin vypustil nový film, který překvapivě nemapuje jednu z jeho koncertních šňůr, nýbrž nabízí originální příběh. 


Obvykle, když do kin míří film s naším hudebním oblíbencem, jedná se koncertní záznam, nebo tzv. život na cestách, kdy se interpret nechává dokumentovat během svého turné. Cro ale za svou několika letou kariéru jasně ukázal, že on se obvyklými věcmi neřídí.

Děj filmu se sice točí kolem rappera s pandí maskou, zároveň nám ale nabízí nový příběh. Cro se rozhodne, že chce nějakým způsobem zdokumentovat svůj život, a tak najme 3 mladé filmaře. Každý z nich pojme tento projekt jinak – mladá dívka s Aspergerem by ráda natočila dokument o muzikantovi, zatímco umělec Ludwig vytvoří animovaný film o Croovi. Sukničkář David se rozhodne podívat, jak se bude Croovi dařit za 30 let.

Film tak sleduje nejen samotné vývoje těchto tří projektů, ale i všechny tři umělce a dopad, jaký na ně má tento projekt.

Do tohoto projektu se zapojil také oblíbený německý herec Til Schweiger, kterého ve filmu spolu se samotným Croem můžete také zahlédnout. Film se momentálně promítá pouze v Německu, pokud tedy v následujících dnech máte právě cestu k našim západním sousedům, pak jistě oceníte i mapku, na které si můžete zkontrolovat, v jakých kinech se film Unser Zeit ist jetzt promítá.

Za zmíňku stojí i samotný soundtrack, na kterém najdeme nejen klasické písně od Croa, ale například i Maeckese, či další hudebníky.

Zdroj fotky: Facebook hudebníka

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *