Epochální Still: pilotní singl z nadcházející desky DNA od Madeline Juno

Talentovaná německá skladatelka a zpěvačka Madeline Juno dokončuje produkci své třetí studiovky, kterou chytře pojmenovala DNA. První ukázkou a zároveň pilotním singlem se stala optimisticky laděná epochální skladba Still.


Madelina poslední studiovka, teprve necelý rok a půl stará Salvation se nesla čistě v angličtině. Zásadní jazyková změna nastala v září loňského roku, kdy zpěvačka vydala první EP Waldbrand – pět skladeb, všechny v němčině. Nejen, že EP sklidilo u posluchačů úspěch, zpěvačce se ale vlastní mateřština zalíbila natolik, že nadcházejí album bude (možná celé) zase v němčině.

Pilotním singlem právě z této desky, pojmenované DNA, se stala hravá místy až epochální Still. Po temném Waldbrand EP ji možná ne všichni přijdou na chuť, nezapomínejme ale, že první ochutnávkou ze Salvation byla Into The Night, jež jistě nepatří k tomu nejlepšímu, co může tato deska nabídnout.

Co se samotné desky týče, znám je pouze zatím název, nicméně Madeline vyráží začátkem října na turné po Německu, čímž se dá očekávat, že DNA vyjde do konce září letošního roku.

Vizuál k Still se nese na stejné vlně jako samotná skladba – zpěvačka si pohrála s realitou a nabízí nám zajímavý pohled nejen na svět okolo, ale i na sebe samotné.

Zdroj fotky: Facebook Madeline Juno

 

1 thought on “Epochální Still: pilotní singl z nadcházející desky DNA od Madeline Juno

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *