Femme Schmidt vzpomíná na lásku v novém videoklipu

Německá popová zpěvačka Femme Schmidt, žijící střídavě v Berlíně a v Londýně, nedávno zveřejnila videoklip ke své písni „Temple of Tears“. Píseň se nese v duchu vzpomínek na ztrátu velké lásky a touhy vrátit ji zpět, stejně jako celý videoklip.

Samotná Femme na své facebookové stránce prozradila, že píseň, i představení videoklipu, pro ni má speciální význam. Také dodala, že má radost z toho, že „Temple of Tears“ zazní společně s její další písní „Shape of Love“ v novém filmu „SMS für dich“, který právě běží v německých kinech. Jedná se o romantickou komedii v hlavní roli s berlínskou rodačkou a zároveň režisérkou filmu Karoline Herfurth, kterou můžete znát mimo jiné např. jako Lisi z „Fakjů pane učiteli“ nebo Hannah z „Traumfrauen“.

Obě písně pocházejí ze zpěvaččina druhého alba „RAW“, které vydala letos na jaře. Album vzniklo za spolupráce se známými britskými producenty Glenem Scottem, Jamesem Bryanem a Martinem Terefe. Od roku 2011, kdy vyšlo její první album, jezdila Femme nejen klubová turné po Německu, ale vystupovala také v Austrálii, Paříži, a dokonce i jako host Lionela Richieho ve Vídni.

Zdroj fotky: http://www.warnermusic.de/

 

A zmiňovaná úvodní píseň k filmu „SMS für dich“:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *