Guano Apes lákají na pražský koncert předělávkou Lose Yourself od Eminema z nové verze alba Proud Like a God XX

Komu náhodou unikla informace, že se legendární Guano Apes vracejí do Prahy, pak slyšte – legendární Guano Apes se vracejí 27. října do pražské MeetFactory v rámci Proud Like a God turné. Kapela letos slaví 20 let od vydání právě tohoto alba a pro své příznivce si přichystala hned několik hudebních lahůdek.


Jak už jsme vás informovali před pár měsíci – parta okolo charizmatické zpěvačky Sandry Nasic zavítá do pražské MeetFactory v pátek 27. října, aby zde odehrála koncert v rámci výročního turné. Lístky jsou stále dostupné na ticketpro, či goout.cz.

První říjnový pátek kapela vydala novou verzi svého debutu Proud Like a God, jenž obsahuje remasterované verze, či 2017 mixy, 3 bonusové písně a třeba také předelávku Lose Yourself od amerického rappera Eminema.

Právě k této skladbě Guano Apes zveřejnili oficiální video, které ale jde ale bohužel přehrát pouze na území Německa (my doporučujeme našim čtenářům použít proxi). Skladba se samozřejmě nese v rockovém duchu, nechybí ale typické kytarové riffy a bojovný náboj samotné skladby. Půlminutovou ukázku této verze si můžete poslechnout na Deezeru.

Standart tracklist Proud Like a God XX vypadá následovně:

  1. Open Your Eyes – 2017
  2. Lose Yourself
  3. Rain – 2017
  4. Crossing the deadline – 2017
  5. This is not America
  6. Never born – 2017
  7. Precious
  8. Suzie – 2017
  9. Get Busy – 2017

Deluxe edice navíc obsahuje:

Maria – 2017
Lords of the Boards – remastered
We Use the Pain – 2017
Wash it Down – 2017
Score – 2017 plus všechny předešlé skladby v 2017 mixu.

Zdroj fotky: Mischa Lorenz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *