Guano Apes zavítají na podzim do Prahy

Populární poprocková kapela ohlásila tento týden podzimní turné. Mezi zastávkami v rodném Německu, Rakousku a Holandsku se objevila také stověžatá Praha.


Čtyřčlenná kapela, která s přestávkou působí na hudební scéně již více jak dvacet let vydala před dvěma lety svoji poslední studiovku Offline a od té doby jsme více méně slyšeli pouze o Sandře, která se zúčastnila hudební show Sing meinen Song.

Tento týden bylo překvapivě oznámeno turné pro podzim 2017 s celkově 14 zastávkami. Pokud čekáte s nadcházející šňůrou novou desku, pak vězte, že turné vzniklo k 20. výročí první studiovky Guano Apes, Proud Like a God a to bude také hlavním tématem všech koncertů. Album Proud like a God vyšlo 6. října a v ten den také začne stejnojmenné turné zastávkou ve švýcarském Curichu.

Do pražské Meet Factory Guano Apes zavítají 27. října 2017. Lístky jdou do prodeje v pátek 25. listopadu pravděpodobně v obvyklých prodejních sítích. Všechny zastávky turné si můžete pročíst zde.

Kapela za svou dlouho kariéru vydala pouze pět studiových alb, kdy to poslední se dá zařadit mezi méně úspěšné. Debutu Proud like a God se v roce 1997 prodalo přes 3 milióny kopií a Guano Apes si za něj odnesli platinu z Německa a Švýcarska a zlato ze sousedního Rakouska.

Zdroj fotky: Harry Weber

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *