Heavy metaloví Accept se po třech letech hlásí s živým materiálem

Příznivci pětičlenné kapely ze Solingenu se po třech letech čekání dočkali nové desky. Nejedná se nicméně o nový materiál, ale pouze o živé verze písní z letního vystoupení na festivalu Bang Your Head.


Legendární heavy metalová kapela si pro své fanoušky nachystala hudební lahůdku – během festivalové sezóny pořídila live záznam svého vystoupení, které nyní nabízí jak v audio, tak i ve video formátu. Záznam vznikl během Bang Your Head festivalu v roce 2015, kde Accept nejen, že byli headlinerem, ale také představili dva nové členy kapely – kytaristu Uwe Lulise a bubeníka Christophera Williamse.

Diváci přivítali nové složení kapely s nadšením a v ten denbylo rozhodnuto, že právě z toho vystoupení vznikle živý záznam. Kromě nejnovějších písní během koncertu zazněly i starší skladby jako Losers and Winners a další.

Audio verze Restless and live – ať už dvoudisková, vinylová, či digitální – nabízí celkem 27 skladeb. Pokud patříte k milovníkům video záznámů, pak vězte, že na něm je celkem 18 písní. Blu-Ray kromě videa ale nabízí i zmíněné 2 audio disky. Celý tracklist si můžete pročíst zde.

Accept si kromě standartních edic nachystali pro své nejvěrnější i speciální edice. Vinylový box kromě 4 gramofonových desek obsahuje i plakát a fotku. V Blu-Ray boxu naleznete Blu-Ray, DVD, 2 CD, klíčenku s laminátem. Obě verze jsou k dostání v e-shopu Nuclear Blast.

Během poslechu této desky nejspíše dostane chuť si kapelu poslechnout živě. V tom případě mějte na paměti, že Accept odehrají koncert 4. března v pražské Tip Sport Areně a 14. března také v bratislavské AEGON Areně. Lístky na oba koncerty je možné sehnat v sítích ticket-art.cz a tickster.com.

Zdroj fotky: Scott Diussa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *