Hitmaker Alle Farben tentokrát nudí průměrnou Little Hollywood

Jméno Alle Farben je obvykle zárukou kvalitní deep house hudby, což producent prokázal minimálně na jeho poslední studiovce Music is my best friend. Nový singl Little Hollywood je tedy v porovnání s Alle Farbenovou předešlou tvorbou docela zklamáním.


Berlínský Frans Zimmer si za posledních pár let podmanil minimálně Evropu singly jako She Moves, remixem Supergirl, či Please Tell Rosie. Když tedy ohlásil zbrusu novou skladbu, ve které vokály průjčil Janieck z velmi povedené skladby Madison (z alba Music is my best Friend), posluchači jistě očekávali minimálně stejnou hudební kvalitu.

Skladba Little Hollywood ale celkem překvapivě zní mdle až bez nápadu. Píseň vystavěná na akustické kytaře a hlasu zpěváka Janiecka se snaží posluchače navnadit na nadcházející léto, bohužel se producentovi nepodařilo vymanit ze současného hudebního trendu a zapadá tak mezi kupu podobně znějících skladeb.

Skladba Little Hollywood je součastí hudební kompilace Alle Farben Live Circus, jež v sobě mísí skladby a remixy od Alle Farbena, Jamese Herseyho, MO, Joris Voorn a dalších. Kompilace bude dostupná od 28. dubna a nabídne celkem 39 tracků s celkovým časem přes 4 hodiny.

Hudebního producenta z Berlína si můžete poslechnout naživo již 20. května v pražské SaSaZu.

Zdroj fotky: Facebook Alle Farben

2 thoughts on “Hitmaker Alle Farben tentokrát nudí průměrnou Little Hollywood

  1. Tak, to mně tada dost šokuje. 😀 Já osobně tuhle písničku Little Hollywood zbožnuji, tak se divím. 😀 Vždy když jí dávali na KroneHitu, tak jsem byl rád, že jí zase dávají. 🙂 A teď jak jsem zjistíl, jak to je v tom širším hledisku a co si myslí samotný autor… Pořád jí mám rád a máme tendence to tomu autorovi dokázet, že je dobrá ale jak? 😀 Dokonce to byla moje nejoblíbenější písnička v KroneHitu. 😀 To je šílené lidí! 😀 Šílené! 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *