Jennifer Rostock ohlásili pauzu s novým klipem k Die guten alten Zeiten

Pop-rockové uskupení Jennifer Rostock vydalo koncem září šestou studiovku Worst Of Jennifer Rostock a ač název může evokovat výběrové album, úplně přesně o výběrovku se nejedná. Toto album je zároveň zatím poslední studiovkou kapely, jež oznámila pauzu začínající květnem 2018.


Jistě jste si všimli, že jsme vás o tomto album kromě jednoho článku vůbec neinformovaly. Je to bohužel kvůli tomu, že kapela sice představila několik singlů a vizuálů, ty se ale nedají přehrát mimo území Německa. Shodou okolností právě poslední video k Die guten alten Zeiten by pro české a slovenské čtenáře mělo fungovat.

Kompilace Worst of Jennifer Rostock nabízí celkem čtrnáct nevydaných skladeb z produkcí všech předešlých alb. Kapela z alba představila pouze tři singly – Alles Cool, Haarspray a zmíněnou power baladu Die guten alten Zeiten. Vzhledem k oznámené pauze nemohli Jennifer Rostock vybrat lepší skladbu. Die guten alten Zeiten v sobě skrývá vzpomínky a nostalgii uběhlých deseti let.

I přesto, že se zmíněná alba nikdy neocitla na první místě hudebního žebříčku (Schlaflos a Genau in diesem Ton se umístili na 2. místě) a totéž platí pro singly, Jennifer Rostock jsou pomyslným stožárem německé electro rockové scény – kapela si za uplynulých deset let vybojovala respekt a své místo na nejen na hudební scéně.

V půlce listopadu uskupení zveřejnilo na svém Facebookovém profilu vizuál ke zmíněné Die guten alten Zeiten spolu s vyjádřením o budoucnosti kapely, které si můžete přečíst zde.

Jak už jste si možná všimli posledních pár dnů jsme byli dost nostalgičtí a ponoření do vzpomínek. Rekapitulujeme společná léta … Po deseti letech si Jennifer Rostock dává pauzu. Nekončí. Všichni bubláme novými nápady, které ale nutně nemusí zapadat do konceptu kapely … proto potřebujeme jen trochu víc vzduchu, abychom se v budoucnu mohli opět setkat jako Jennifer Rostock a plně se ponořit do tohoto projektu.

Jennifer Rostock můžete od konce března do půlky května zastihnout na turné po Německu, Rakousku a Švýcarsku, které uzavře desetiletou kapitolu kapely a započne časově nespecifikovanou pauzu.

Zdroj úvodní fotky: Facebook kapely

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *