Jennifer Rostock s klipem k Hengstin vzbuzují kontroverzi

Rocková pětice Jennifer Rostock na nejnovějším albu Genau in deisem Ton překvapila rock rapovou power skladbou Hengstin, ke které minulý týden také představila povedené video. A právě vizuál k této skladbě vzbudil v Německu kontroverzi.


Skladba jako taková vyzdvihuje ženy, jejich profese a hlavně jejich sílu. Obecně by se dalo říci, že se jedná o takovou ódu na ženy, či pokud jste žena a potřebuje povzbudit, pak právě Hengstin je k tomuto účelu jako dělaná.

Ich seh so viele Männer – und so wenig Eier

Hudební žánr kapely se dá zařadit mezi směsici popu a rocku, nicméně na Hengstin pětice překročila tuto pomyslnou linii a vytvořila čistý rap mixovaný rockem. Rozhodně je zajímavé slyšet frontmanku kapely rapovat a k tomu pak výbušný refrén, jenž sám o sobě působí silně, ostatně jako celá skladba.

Minulý týden Jennifer Rostock vydali klip právě k této písni a od té doby si video vysloužilo přes 2 a půl miliónu zhlédnutí a přes 25 tisíc dislikes. Tyto čísla ale nejsou reakcí jak na audio, které určitě pro některé posluchače zní jako feministická agenda, tak v podstatě na celé video, ve kterém kromě zpěvačky můžeme vidět i spoustu významných žen jako např. Anne Bengard (umělkyně), Kim Wibbelt (Profi skateboardkyně), Melbeatz (hudební producentka), či Visa Vie (moderátorka), nýbrž na samotnou frontmanku.

Jennifer je známá tím, že se nebojí ukázat své tělo a tak je tomu i právě v tomto videu. Frontmanka Jennifer Rostock se ve vizuálu k Hengstin mihne v celé své kráse hned několikrát, rukami zakrývající si jen to nejnutnější. Zdali právě těchto pár vteřinových záběrů ale stojí za diskuze, jenž se rozběhly nejen pod samotným videem posuďte sami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *