Johannes Oerding uvádí nové album Kreise stejnojmenným singlem

Zpěvák a skladatel Johannes Oerding přichází toto jaro s novou studiovou deskou Kreise. Pilotním singlem se stala úvodní skladba, ke které vznikl velmi povedený vizuál.


Münsterský rodák své příznivce nenechal čekat dlouho, na produkci a vydání novinkového alba Kreise si vzal pouhé dva roky. Předešlá, dva roky stará studiovka Alles Brennt vynesla zpěvákovi platinové ocenění za prodejnost a 3. příčku v německém žebříčku po celých 45 týdnů.

Hudebník je ale úspěšný již od počátku své kariéry v roce 2009, od té doby se jeho desky pravidelně umisťují na vrcholech hudebních žebříčků a kromě druhé desky z roku 2011 se všechny ostatní zasloužili o zlaté ocenění za prodejnost.

Posluchači se dočkali Johannese před čtyřmi lety v populární německé verzi Eurovize, Bundesvision Song Contest, kde se umístil na druhém místě s písní Nichts geht mehr.

Nejnovější deska nese název Kreise a spatřila světlo světa začátkem měsíce. Na standartní edici nabízí zpěvák celkem 14 písní, jejichž tracklist si můžete prohlédnout níže. Titulní píseň se stala pilotní skladbou a zpěvák k ní natočil hned dvě videa – první, oficiální nám nabízí velmi zajímavý úhel pohledu a to doslova, druhý je pak pouze one-shot, jenž si užijí hlavně fanynky tohoto hudebníka. Skladba jako taková se nese v příjemném euforickém duchu.

Tracklist Kreise:

 1. Kreise
 2. Tetris
 3. Hundret Leben
 4. So schön
 5. Leuchtschrift
 6. Freier Fall
 7. Love me Tinder
 8. Unser Himmel ist derselbe
 9. Weisse Tauben
 10. Die Zeit nach der Zeit danach
 11. Zeih dich aus
 12. Stein für Stein
 13. Nur unterwegs
 14. Zwischen Mann und Kind

Zdroj fotky: Marcel Schaar/Sony Music

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *