Kapela MIA. po patnácti letech vzkřísila singl Alles Neu. Jako hosta si přizvali Balbinu

Elektro-pop-rocková čtveřice z Berlína letos slaví již 20 let na hudební scéně a při této příležitosti natočila novou verzi pilotního singlu Alles Neu z debutového alba Hieb & Stichfest. Kromě samotných MIA. na této verzi zaslechnete také Balbinu.


MIA. vznikli koncem 90.let původně jako školní kapela. Větší boom přišel v ´99, kdy kapela podepsala smlouvu s BMG a vydala svůj úplně první singl Sugar My Skin. Nicméně teprve o tři roky později, pod Sony Music, MIA. vydali debutové album Hieb und Stichfest. Právě z toho alba pochází první oficiální singl kapely, Alles Neu.

MIA. nedávno podepsali smlouvu s vydavatelstvím Four Music, u kterých je upsaná také Balbina, jež hostuje na nové verzi písně Alles Neu. Chytlavá skladba dostala modernější kabát, nicméně 15 let stará verze se od svého následovníka zase tolik neliší. K této verzi vznikl také retro zábavný klip (napsaný Balbinou), který můžete zhlédnout níže.  Alles Neu by zároveň měla být první vlaštovkou k připravované desce k 20. výročí kapely.

Zdroj fotky: Facebook MIA.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *