Kerstin Ott tento měsíc oddebutovala studiovkou Herzbewohner

Letošní rok mimojiné patřil i popové zpěvačce Kerstin Ott, jež si rodné Německo obmotala kolem prstu spoluprací s se Stereoact a později v roce s hitovkou Scheissmelodie. Obě tyto písně můžete najít na debutovém počinu nazvaném Herzbewohner.


Kerstin se do hudebního podvědomí dostala především jako DJ-ka. Nicméně hudebně nadaná zpěvačka a textařka je vyučená malířka a lakýrnice a tím se také živila dokud neprorazila na hudební scéně.

Tento průlom nastal na přelomu loňského a letošního roku, kdy se Kerstin spojila s producentským týmem Stereoact a společně předělali zpěvaččinu verzi písně Die Immer Lacht. S tímto singlem trojice doslova vylétla na druhou příčku německé hitparády a odnesla si zlaté ocenění za prodejnost.

O osm měsíců později se přihlásila s novým singlem, tentokrát bez jakéhokoliv featuringu. Jednalo se o Scheissmelodie, se kterým si zpěvačka získala mnohem větší oblibu, nežli s předešlým singlem (slovní spojení Die Immer Lacht zpívané x-krát za sebou se opradu moc nepovedlo).

Obě písně spolu s dalšími 12 tracky můžete najít na prvním studiovém počinu zpěvačky, Herzbewohner.  Deska spatřila světlo světa začátkem posledního měsíce tohoto roku a zpěvačka z něj stihla představit ještě jeden singl, Kleine Rakete. Jak napovídají dvě předešlé písně, Kleine Rakete se nese v popovém duchu – zpěvaččin hlas podložený kytarou.

Na albu můžete také např. najít akustickou verzi Die Immer Lacht a featuring s DJem a hudebním producentem Rockstrohem.

Zdroj fotky: Universal Music DE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *