Killerpilze by rádi vydali dokument o jejich hudební cestě. K uskutečnění ale potřebují pomoc svých nejvěrnějších

Vraždící houbičky příští rok oslaví už patnáct let na hudební scéně. Trojice rockerů by ráda při této příležitosti vydala dokument o jejich cestě „na vrchol“ a následné hudební kariéře. Vzhledem k tomu, že produkce takového dokumentu něco stojí a chlapci nemají dostatek financí, rozhodli se o pomoc opět požádat své fanoušky.


Trojice rockerů patří k těm, kteří si během své na zážitky bohaté kariéry založili vlastní hudební vydavatelství. Celá myšlenka možná zní bezvadně, nicméně bez podpory velkého vydavatelství, či bez miliardy prodaných alb a singlů se pak všechny nápady realizují o dost hůře.

Před třemi lety se Killerpilze vrátili na hudební scénu se zbrusu novým soundem v podobě alba Grell. Tato deska pro kapelu znamenala nejen zvukový posun od punku k deutsch rocku, ale také zaujmutí dalších posluchačů. Jo, Max a Fabi si tak o další rok později mohli dovolit rozjet ambiciózní projekt – sbírku na další studiové album. Hudebníci potřebovali sehnat €75,000 a za oplátku všem přispěvovatelům nabídli nespočet věcí, merche, koncertů, .. A ano, světe div se, kapele se daná částka podařila vybrat před padnutím deadlinu, a tak jsme letos na jaře spatřili album High.

Vzhledem k úspěšnosti takové sbírky, Killerpilze se rozhodli, že pokusí své štěstí ještě jednou. „Immer Noch Jung“ dokument má pojednávat o hudební historii kapely – cesta na vrchol, upadnutí a následný comeback. Čeští a slovenští fanoušci si jistě vzpomenou na roky 2006 – 2007, kdy se rozmohla tzv. německá vlna – Tokio Hotel, US5, LaFee a Killerpilze. Dnes už víme, která kapela se rozpadla a kdo pokračuje dál. Víte ale co bylo s Killerpilze mezi lety 2007 – 2013? Nejen toto období kluci chtějí pokrýt v připravovaném dokumentu.

Hudebníci v krátkosti představují tento projekt ve čtyřminutovém videu, ve kterém kromě starých záběrů Killerpilze můžeme vidět i útržky z rozhovorů s manažerem Killerpilze, producenty a hudebními kolegy jako Frankem ze Zorkkk, Jennifer Weist z Jennifer Rostock, či Felixem Brummerem z Kraftklub.

Dokument momentálně vzniká pod vedením kapely a Davida Schlichtera (bratr Mäxe). Killerpilze by jej ale rádi dokončili, a tak chtějí do 29. prosince vybrat částku €35,000. Pokud zvažujete podpoření kapely, pak můžete přispět dvěma způsoby – buď svou vlastní částkou, nebo si vybrat jednu z odměn z levého sloupce zde. Vězte, že pokud se daná částka nevybere do konce deadlinu, pak vám budou peníze vráceny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *