Kollegah se po dvou letech hlásí s novinkou Imperator

Příznivci rapu letos doslova zažívají žně – Genetikk, MoTrip, KC Rebell, Sido, Shindy, Kool Savas a další letos vydali nová alba, či mixtape. Tento týden se k nim připojil i rapper s kanadskými kořeny, Kollegah s novým studiovým albem Imperator.


Po dvou letech od velmi úspěšného alba King vydal rapper tento týden novinku Imperator. Příznivci kontroverzního hudebníka si ale museli počkat na tracklist až právě do tohoto týdne. Kollegah si tentokrát dal na čas, nicméně před vydáním samotného alba představil celkem tři tracky z alba a to Nero, Hardcore a Fokus.

Tracklist jako takový nabízí pět různých featuringů, ze kterých si milovníci německé hip hopové scény zajisté vyberou. Celkově tracklist nabízí až 18 písní. Zajímavostí je fakt, že všechny předešlé studiovky Kollegah vydal u Selfmade Records. Nicméně tato deska vyšla pod jeho hudebním vydavatelstvím Alpha Music Empire.

 1. Kaiseraura
 2. Hardcore
 3. Avendator
 4. American Express ft. Farid Bang
 5. Nero
 6. Cold Blooded
 7. 24 Karat
 8. Rapmoney ft. Summer Cem
 9. Assassine
 10. Zeit
 11. Pharao
 12. Pythonleder ft. KC Rebell
 13. Rapkoryphäe
 14. Schwarze Rosen ft. Ali As
 15. James Bond
 16. Fokus
 17. Einer von Millionen ft. Motrip
 18. Siegerlächeln

Vyjma této nové studiovky můžete momentální Kollegahovu tvorbu zachytit například na loňské kolaboraci Chronik III, či na letošním distracku na Flera, FanPost 2, kde mu sekunduje Farid Bang.

Zdroj fotky: Facebook rappera

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *