Lena oddaluje vydání alba Gemini na neurčito

Zpěvačka se tento týden ve video příspěvku umístěném na jejím YouTube kanále vyjádřila k vydání v pořadí již páté studiovky pojmenované Gemini. Deska měla původně vyjít letos na podzim, dle zpěvaččiných prvních odhadů si ale budeme muset minimálně ještě rok počkat.


U Leny se toho momentálně moc neděje – zpěvačka se více zaměřuje na svou pozici ambasádorky pro kosmetickou společnost L´Oreal a také na zbrusu nový merch. Jak sama ale prozradila ve videu, v pozadí tvrdě pracuje na zmíněném albu. Letos z něj nadšeně představila hned dvě nové skladby – tanečnější Lost in You a baladu If I were Your Daughter.

Album, symbolicky pojmenované Gemini, mělo vyjít letos na podzim, či v zimě. Zpěvačka nejen, že vyhlásila soutěž o nejlepší přebal právě k tomuto albu, ale také naplánovala samotné turné od půlky prosince do konce února. Dle samotné zpěvačky prosincová část turné se stále odehraje, nicméně všechny data z února jsou provizorně posunuty na říjen/listopad – přesná data budou teprve zveřejněna.

Od loňského října pracuji na novém albu a chtěla jsem toto album vydat již letos, ale bohužel musím vydání odložit .. nejspíše na příští rok. Proč? Kvůli kreativním důvodům – necítila jsem se dobře, necítila jsem se jistě, neměla jsem z toho dobrý pocit.. měla jsem kreativní krizi a vše šlo od desíti k pěti .. zkrátka chci vytvářet hudbu, která se mi líbí.

Na celé vyjádření zpěvačky se můžete podívat ve videu níže, jenž je bohužel celé v němčině a bez titulků.

Zdroj úvodní fotky: Universal Music Group

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *