Lena oznámila název páté studiovky a hledá perfektní přebal pro tuto desku

Populární německá zpěvačka Lena, jež se proslavila před šesti lety vítězstvím v Eurovizi, momentálně pracuje na v pořadí již pátém studiovém albu. Tento týden na svém Twitter účtu představila oficiální název a přihodila i informaci o budoucím turné.


Lena se během uplynulých let nicméně představila i na jiném nežli pouze hudebním poli – nadabovala několik animovaných postav (Samyho dobrodružství, Trolové), stala se L´Orelai ambasádorkou, koučem v dětském Hlasu, či porotkyní v národním kole pro Eurovizi.

Co se ale čiště její hudební kariéry týče, zpěvačka vydala první dvě alba v rozmezí devíti měsíců, což bylo zapříčiněno její účastí v Eurovizi. Se třetí studiovkou Stardust představila nový, modernější hudební směr, jenž vypilovala o dva a půl roku později, tedy v květnu 2015, na Crystal Sky.

Vzhledem k časové prodlevě mezi třetí a čtvrtou studivkou je oznámení názvu pátého alba docela nečekané. Datum vydání a hudební směr alba ještě oznámeno nebylo, hudebnice ale potvrdila dvě důležité události – album určitě vyjde příští rok a již před letošními Vánoci bude oznámeno turné (Doporučuji sledovat zpěvaččiny sociální sítě, či její web).

 

 

Ano, nadcházející deska ponese název Gemini. Pokud jste doufali, že se zpěvačka po čtyřech letech odprostí od názvů spojených s vesmírem, pak se možná dočkáte třeba zrovna u šesté studiovky. Lena se narodila koncem května, tudíž jejím znamením jsou blíženci, kteří se anglicky řeknou právě „Gemini“.

Spolu s oznámením jména a informací o turné Lena také žádá umělce, grafické designéry a prostě kohokoliv, kdo by se rád zapojil – profesionál nebo ne, o návrhy pro přebal právě připravované studiovky. Pokud tedy máte zájem, tak se zapojte a kdo ví, třeba právě váš návrh se bude pyšnit na pultech hudebních obchodů.

Zdroj fotky: Universal Music De

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *