Levina se hudebně představuje na debutu Unexpected

Hudebnici z německého Bonnu si němečtí diváci zvolili začátkem února jako letošní reprezentantku na Eurovizi spolu se zbrusu novým singlem Perfect Life. Jak už bývá zvykem u našich západních sousedů, i tato čerstvě zvolená reprezentantka vydala před samotnou Eurovizí debutové album Unexpected.


Levina, celým jménem Isabella Lueen, vyrostla v německém městě Chemnitz, kde také vystudovala místní gymnázium. Poté se odstěhovala do Londýna, kde vystudovala bakalářský titul na King´s College. Momentálně cestuje mezi Berlínem a Londýnem, kde pokračuje ve studiu hudebního managementu na London College of Music.

Od devíti let se Levina věnuje hře na klavír. V deseti letech hudebnice vyhrála Jugend musiziert, německou hudební soutěž na regionální, krajní a celostátní úrovni pro děti a dospívající.

Reprezentační píseň Perfect Life byla vydána koncem února, o dva měsíce později, 28. dubna následuje celá deska Unexpected. Album kromě zmíněné soutěžní písně nabízí i její Madizin remix, ten je ale jedinou euforicky rychlou skladbou na Unexpected. Celá deska se nese v příjemném indie popovém duchu, kdy písně jako takové mohou hudebně splývat do sebe, zárověn ale přináší svěží optimistický nádech na německou hudební scénu.

Tracklist složený z písní, na kterých se hudebně i textově podílela Levina, vypadá následovně:

 1. The Current
 2. Echo
 3. Perfect Life
 4. Nothing More Beautiful
 5. Wildfire
 6. Ordinary People
 7. Love Me All The Time
 8. Run On You
 9. Stop Right There
 10. Courage to Say Goodbye
 11. One in a million
 12. Nothing at All
 13. Perfect Life (Madizin Remix)

Německo patří do tzv. „Velké Pětky“a tudíž každým rokem na Eurovizi se automaticky řadí do finále. Tedy i letos diváci uslyší Levinu s Perfect Life poprvé až právě během finále 13. května.

Zdroj fotky: Sony Music/Walter Glöckle

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *