Louka: nový pop projekt

Zpěvačka a tři hudebníci. Německy otextovaný pop. Chytlavé melodie a příjemný hlas. Tak by se ve zkratce dal popsat nový projekt Louka. Pojďme si jej ale více představit v článku.


Louka (co stojí za českým názvem není jasné) funguje ve složení – mladá zpěvačka a tři hudebníci – Johann Seifert (basák, posledně např. pro Cro v rámci MTV Unplugged), Hannes Butzer (kytarista) a Jürgen Stiehle (bubeník Die Happy, Andrease Bourani, příležitostně i Leny).

Kapela debutovala před dvěma měsíci videem k písni Wann Immer. Tklivá melodie založená právě na příjemném hlasu zpěvačky. Čtveřice také získala smlouvu s Four Music, u kterých 3. února vydává první EP pojmenované Flimmern. Na něm nalezneme celkem 8 skladeb – 4 písně a jejich live, či akustické verze.

V půlce prosince Louka představila další skladbu z připravovaného EP, Outro. Píseň působí optimističtějším dojmem, nežli její předchůdce. Obě skladby mají hudebně ale co nabídnout. Troufám si tvrdit, že celkově EP bude jistě zajímavým hudebním osvěžením.

Zdroj fotky: Facebook Louka

 

1 thought on “Louka: nový pop projekt

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *