MarieMarie uvádí novou hudební éru dvěma zajímavými skladbami

Německá popová naděje MarieMarie před třemi lety nejen, že debutovala s albem Dream Machine, nicméně také zkusila uspět v národním kole v rámci Eurovize. Od té doby jsme od ní neslyšeli, letos se zpěvačka ozvala hned se dvěma singly z připravované desky.


MarieMarie se na hudební scéně pohybuje zhruba kolem deseti let. Původně vystupovala v rámci tria Kitty Royale Trio, nicméně v roce 2012 si pro sebe urvala smlouvu u Universalu. Zpěvaččin hudební styl by se dal popsat jako mix folku a electropopu.

Se skladbou Cotton Candy Hurricane se MarieMarie pokusila uspět v německém národním kole v rámci Eurovize, nicméně zpěvačka byla eliminována diváckým hlasováním a post reprezentanta v roce 2014 si vydobyla newcomer skupina Elaiza.

Zpěvačka ale z účasti v Unser Song für Dänemark vytěžila hodně – debutová deska Dream Machine se na celých pět týdnů umístila v tuzemském žebříčku a dokonce dosáhla na 14. místo. MarieMarie svou hudbou zaujala posluchače v rodném Německu.

Začátkem listopadu letošního roku se MarieMarie ohlásila se skladbou Wrap Your Night around Me, citlivou baladou, která nejspíše na první poslech nezaujme. Dle oficiálního prohlášení se zpěvačka snaží o hudební revoluci .. tu bychom v této písni hledali marně, nicméně silný refrén jistě zaujme nejednoho posluchače. Nemluvě o samotném vizuálu, jenž jistě zanechá spoustu dojmů a otázek.

Druhá skladba nesoucí název Favorite Rain, je relativně mladší, vydaná v půlce prosince a zpěvačka jej věnovala svému synovi. V tomto případě doporučujeme k poslechu sluchátka, jelikož se jedná o silný hudební zážitek vystavěný na silném hlasu zpěvačky. Vizuál opět zaujme, MarieMarie se nechala slyšet, že během nové hudební éry směřuje k propojení hudby a umění (doslova Art Popu / Popu Artu).

Deska jednoduše pojmenovaná O vyjde 23. března a standart edice nabídne celkem 15 skladeb s následujícím tracklistem:

 1. Favorite Rain
 2. Wrap Your Night Around Me
 3. Salt is My Sugar
 4. Sailor
 5. Do It Like a Ninja
 6. A Beautiful Life
 7. Landslide
 8. Don´t Say You Want Me
 9. The Chorus is Dead
 10. Machine
 11. Machine. My Inner Echo
 12. You
 13. Future
 14. A Beautiful Life (Radio Edit)
 15. Salt is My Sugar (The FatRat Remix)

Zdroj úvodní fotky: Universal Music – Philipp Haas

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *