Michael Schulte představuje pilotní singl End Of My Days z nadcházející studiovky

Talentovaný hamburský zpěvák pilně pracuje na další studiovce, ze které tento týden představil první singl End Of My Days. Tato skladba zní až překvapivě optimisticky v porovnáním ze zpěvákovou předešlou tvorbou. 


Michael Schulte se na hudební scéně představil před pěti lety v německém Hlasu, který sice nevyhrál, ale skončil na třetím místě. Od té doby pravidelně vydává studiová alba, poslední The Arising skoro před třemi lety.

Zpěvák se kromě vlastní tvorby hlasově angažuje i v jiných projektech. Nejvíce se zasadil loni na druhé studiové desce německého housového mága Alle Farbena, kterému propůjčil svůj hlas hned několikrát. Dále je Michaela možné zaslechnout ve skladbě Money on Me od severských Motions a nově třeba i na coveru evergreenové Two Princess od německých Fake Pictures.

Vyjma všech těchto projektů stihl zpěvák pracovat i na dalším studiovém albu, ke kterému teprve minulý týden dodělal vokály. O albu jako takovém se vůbec nic neví, proto zatím a pouze můžeme usuzovat z první ukázky End Of My Days, která, jak už jsem prozradila v úvodu, zní netypicky optimisticky. Na druhou stranu se možná Michael nechal inspirovat u Alle Farbena a Motions, kteří produkují právě takové optimistické texty a melodie. Ať tak či onak chytlavá skladba End of My Days s pěkným vizuálem z Hamburgu si jistě zaslouží poslech a zároveň navnadí na (snad) letošní novinkové album od kudrnatého muzikanta.

Zdroj fotky: Facebook Michael Schulte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *