Mighty Oaks oznámili evropské turné, novou desku a vypustili studiovou verzi Horsehead Bay

Indie folková trojice s americko-italskými kořeny se po dvou letech vrací se staronovým singlem Horsehead Bay, který příznivci kapely mohou znát jako live verzi právě z koncertů Mighty Oaks. Kapela v posledních pár týdnech také oznámila, že se již brzo dočkáme nového alba a na duben si naplánovala velké evropské turné.


O Mighty Oaks jste nejspíše slyšeli před dvěma lety díky jejich povedené sourozenské písni Brother. Tato skladba Ianovi, Claudiovi a Craigovi otevřela pomyslnou bránu do hudebního showbyznysu.  Ve stejný rok kapela vydala debutové album pojmenované Howl, se kterým se na několik týdnů umístili na 10. příčce německé hitparády.

Před třemi týdny trojice oznámila, že nadcházející deska už je skoro hotová. V čekání na více informací si můžete poslechnout studiovou verzi skladby Horsehead Bay, jež v sobě odráží typický mightoaksový indie-folk. Klip vznikl ve státě Washington během pobytu kapely na domácí půdě.

Od začátku dubna můžete také Mighty Oaks zastihnout na turné po Evropě. Do Česka a na Slovensko bohužel nedorazí, odehrají ale koncert ve Vídni. Seznam zastávek naleznete zde.

Zdroj fotky: Facebook kapely

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *