Mighty Oaks spustili předprodej nadcházející studiovky Dreamers

Mezinárodní folkpopová kapela usídlena v Berlíně koncem minulého roku prozradila všechny informace o nadcházející druhé studiovce nesoucí název Dreamers. Při této příležitosti také představila titulní píseň z tohoto alba.


Už jsou to téměř tři roky, co si Mighty Oaks rozšířili fanouškovskou základnu díky povedenému singlu Brother a hlavně debutové desce Howl, se kterou se vynesli na desátou příčku německé prodejní hitparády.

Loni na podzim americko-italská trojice prozradila svůj pokrok v rámci druhé studiovky a také vypustila studiovou verzi písně Horsehead Bay. Ke konci roku se pak příznivci Ianovi, Craigovi a Claudiovi práce dočkali všech potřebných informací.

Deska dostala jméno Dreamers a vyjde na konci března, tedy přesně řečeno 24. března. Již nyní si ale můžete předobjednat na obvyklých hudebních platformách. Deluxe verze zatím oznámena nebyla, milovníci gramofonu se ale mohou těšit na vinylovou podobu tohoto alba.

Dreamers tracklist vypadá následovně:

 1. All I Need
 2. Be With You Always
 3. Burn
 4. Call Me A Friend
 5. Don´t Lie to Me
 6. Dreamers
 7. Dust
 8. Higher Place
 9. Look Inside
 10. Never Look Back
 11. Raise a Glass
 12. The Great Unknown

První ukázka z desky nese stejný název jako album samotné, tedy Dreamers a jedná se o příjemnou indie popovou záležitost v pravém mightyoaksovském stylu. Kapelu můžete během dubna a května zastihnout také na evropském turné. Během něhož se sice nezastaví v Česku, čekají je ale zastávky v Německu, Rakousku, Itálii, UK a dalších zemích. Kde všude Mighty Oaks představí své novinkové album live si můžete pročíst zde.

Zdroj fotky: Facebook Mighty Oaks/Lukas Maeder/Johanna Hooper

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *