Milky Chance navnazují na novinkové album Blossom titulní skladbou

Alternativně-indie duo Milky Chance tento pátek vypouštějí dlouho očekávanou studiovku Blossom, ze které nám představili již dva vizuály ke skladbám Cocoon a Doing Good. Minulý týden pak dvojice hudebníků přihodila i audio k titulní skladbě Blossom.


Pokud vám náhodou uniklo, že Milky Chance jsou opět na scéně a se zbrusu novým materiálem, tak můžete v klidu vydechnout. Album Blossom vychází teprve tento týden, 17. března, takže jste v podstatě o nic nepřišli! Už jsou to čtyři měsíce, co Clemens a Philipp představili pilotní singl z desky Blossom, Cocoon. Skladba nesoucí se na známé melancholické vlně skvěle uvedla novinkové album.

Z Blossom jsme dočkali dalších třech plných ukázek – Doing Good, optimistické Ego a titulní Blossom. Právě poslední zmíněná byla nahrána na oficiální kanál kapely teprve před týdnem, získala téměř 800 tisíc zhlédnutí a svým zvukem jen podtrhuje očekávání z celé desky.

Album Blossom nabízí celkem 14 skladeb včetně jednoho featuringu a deluxe edice je obohacena o šest akustických verzí. Desku můžete sehnat na obvyklých online platformách, či třeba v českém Bontonlandu.

Duo ještě neohlásilo evropské turné (jedno odjelo během zimy před vydáním desky), je ale klidně možné, že se během léta objeví na jednom z mnoha českých festivalů.

Zdroj fotky:  Universal Music – Jeff Hahn

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *