Milky Chance: nové album Blossom v dohlednu

Popové duo Milky Chance se před dvěma měsící znovu přihlásilo ke slovu se skladbou Cocoon, jež naznačovala možnost dlouho očekávané studiovky. Minulý týden kapela vypustila další singl a potvrdila druhou studiovou desku Blossom.


Autoři hitu „Stolen Dance“ vydali loni v polovině listopadu singl Cocoon, kterému se sice nedostalo tolik uznání jako předešlým dva až tři roky starým předchůdcům, nicméně jakožto pilotní singl posloužil výborně. Charizmatický Clemensův hlas a mix popu a electra kapele vydobil místo v německé hitparádě a připravil půdu pro nadcházející druhou studiovku.

Ta ponese název Blossom a vyjde již 17. března. Standartní verze alba bude obsahovat 14 skladeb včetně jednoho featuringu. Skladba číslo 8., pojmenovaná Bad Things nabídne vokály britské zpěvačky Izzy Bizu. Na deluxe edici se vešlo dalších 6 skladeb  – akustické verze.

Druhou vlaštovkou z této nadcházející desky se stala píseň Doing Good. Up-beatová skladba tentokrát pro změnu podložená bassovou kytarou navozuje spíše melancholickou náladu, což je podloženo i samotným vizuálem. Oficiální video vzniklo v pošmourném San Franciscu.

Tracklist standart verze alba Blossom je následující:

 1. Blossom
 2. Ego
 3. Firebird
 4. Doing Good
 5. Clouds
 6. Cold Blue Rain
 7. Stay
 8. Bad Things ft. Izzy Bizu
 9. Cocoon
 10. Losing You
 11. Peripeteia
 12. Alive
 13. Piano Song
 14. Heartless

Zajímavostí je fakt, že duo ještě před vydaním alba vyráží na mini představovací světové turné, jenž započne 13. února v Londýně a ukončí 18. března v Torontu. Turné, jenž bude mít celkem 16 zastávek a 90% procent z nich je vyprodaná, bylo doslova pojmenováno „Before Blossom Tour“. Zdali se Milky Chance vydají na pořádné turné i po vydání alba, si zatím musíme počkat.

Zdroj fotky: Jeff Hahn

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *