Milky Chance se po dvou letech hlásí se zbrusu novým singlem Cocoon

Pokud se vám stýskalo po německém folkovém duu Milky Chance, pak vězte, že dvojice hudebníků tento týden představila zbrusu nový singl Cocoon, který se opět nese v electro – folkovém stylu.


Milky Chance se svou nezaměnitelnou kombinací indie, folku, electra a Clemensova charizmaticky chraplavého hlasu přinesli na hudební scénu novou a do té doby nevídanou hudební svěžest. Clemens a Philipp o sobě dali vědět v dubnu 2013, kdy vydali zatím jejich největší hit Stolen Dance. Electro folková skladba si rychle získala posluchače nejen v Evropě, ale také za velkou louží. Píseň se umístila na první příčce hitparády v zemích jako Rakousko, Belgie, Česko, Francie, Švýcarsko a další evropské země.

Nový singl „Cocoon“ byl zveřejněn zajímavou formou – kapela spustila speciální stránku, na které si fanoušci mohli odemknout vlastní kousek písně. Příznivcům kapely trvalo pouhých pět dní, aby vyplnili požadované mezery, nicméně na celou skladbu si stejně museli počkat ještě další tři dny.

Příjemná pop folková záležitost Cocoon byla i s vizuálem představena v pátek. Skladba je opět vystavěná na španělce, Clemensově hlasu a chytlavému gradujícímu refrénu. Video, na druhou stranu, nabízí zajímavě zpracovanou metaforu o společnosti, či vztahu jedince jako takovém.

Zdroj fotky: Carsten Wilde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *