Německem o Vánocích zněla #SantaClara aneb debutový vánoční singl od Emily Roberts

Loňský rok si na ženské interpretky moc nepotrpěl, nicméně před jeho samotným koncem se jako uragán prohnala po německých obrazovkách mladičká Emily Roberts se svojí r´n´b vánoční hymnou #SantaClara. Pokud občas sledujete televizi, pak vězte, že úryvek této skladby jste mohli zaslechnout během reklamy na Lidl.


I přesto, že se zpěvačka spojila s tímto řetězcem supermarketů, co se marketingu jejího debutového singlu týče, skladba sama o sobě rozhodně stojí za poslech. R´n´B píseň #SantaClara se zvukově nenese ve vánočních stylu, tudíž k poslechnu může sloužit i mimo vánoční svátky. Text naopak je čistě vánoční – Emily se v něm zaměřuje na ženské pohlaví a fakt, že každým úspěšným mužem (v tomto případě Santa Clausem) stojí žena. Samotné video má za necelé dva měsíce přes 1,2 miliónů zhlédnutí.

Je až s podivem, že taková píseň vznikla v německé produkci, při poslechnu totiž rozhodně nabyjete dojmu, že za skladbou stojí buď severská, britská, či dokonce americká produkce. 23letá zpěvačka byla objevena před dvěma lety hudebním producentem Franzem Plasou, jenž v minulosti spolupracoval např. s Nenou, Falcem, Udo Lindenbergem a dalšími. Franz je také zakladatelem H.O.M.E. Studios, ve kterých si nahráli své materiály světoví hudebníci jako Eminem, Mariah Carey, Depeche Mode a další.

Emily Roberts sice pochází z Hamburgu, vychovaná ale byla v britské rodině. Zpěvačka se hudbě věnuje od útlého věku a původně skládala balady v němčině. Později, když se přesunula k angličtině, se její talent plně projevil. V květnu loňského roku vydala Emily debutové EP Lion´s Heart, jenž nabízí 6 popových skladeb, které ale hudebně nebaví tolik jako #SantaClara. Zpěvačka je momentálně zavřená ve studiu a pracuje na debutovém albu, které by mělo vyjít ještě letos. Doufejme tedy, že hudebně nabídne tolik zábavy jako povedený singl #SantaClara.

Zdroj fotky: Facebook Emily Roberts

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *