Německý Hlas se vrací na obrazovky!

Už šestá řada oblíbené hudební castingové show se tento týden vrací na německé obrazovky. Koncept Hlasu sice zůstává stejný, ale televize Pro7 si pro své příznivce přímo v hale a u televizních obrazovek nachystala menší změny.


Koncept celé soutěže je úplně stejný jako u nás v Česku a na Slovensku – z obrovské kupy soutěžících si koučové vybírají své příznivce pouze na základě jejich hlasu – jejich křesla jsou totiž k soutěžícímu otočená zády do té doby, dokud nestlačí červené tlačítko před sebou (Nebo dokud soutěžící nedozpívá).

Po této castingové části, kdy má každý kouč určitý počet soutěžích, pak už začínají vyřazovací kola dokud nezbydou čtyři soutěžící, ze kterých publikum pomocí hlasování vybírá svého budoucího vítěze.

Co se změn týče, letos můžete sledovat oblíbenou show buď každý čtvrtek od 20:15 na Pro7, nebo v neděli ve stejnou dobu na Sat.1. Hlas byl v předešlých let vysílán na Sat.1 v pátek, letos ale televize dala přednost Námořní vyšetřovací službě. Hlas Německa odvysílal první díl ve čtvrtek 20. října. Pokud vám tento díl utekl, pak jej můžete zhlédnout v neděli na Sat.1.

V koučovských křeslech také letos došlo ke změnám. Michi Beck a Smudo z Die Fantastischen Vier spolu s popovým zpěvákem Andreasem Bouranim sice ve svých křeslech i nadále zůstávají, dostávají ale staronové kolegy. Frontmanku poprockových Silbermond, Stephanie, letos nahradila popová zpěvačka Yvonne Catterfeld a také se vrací miláček Německa a frontman finských Sunrise Avenue, Samu Haber.

Zdroj fotky: t-online.de

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *