Nováčci na hudební scéně: rockoví Like A Mess

Německo má doslova bezednou nádobu plnou rockových kapel, ať už těch, co zpívají německy, nebo těch, co preferují angličtinu. Pokud právě hledáte hudební inspiraci v podobě té druhé zmíněné možnosti, pak vám možná přijdou k chuti Like a Mess s energickou frontmankou Juliou.


Pětice hudebníků vznikla v únoru minulého roku, aby se v té době zúčastnili místní hudební soutěže Goldesel Contest. Tuto soutěž nakonec vyhrála kolínská kapela Und wieder Oktober. Rockoví Like a Mess se ale umístili na druhém místě.

Like a Mess tvoří frontmanka Julia, kytaristé Martin a Daniel, basák Kristof a bubeník Bastian. Skupina, prezentující se alternativním rockem s ženskými vokály si pro svůj první singl pozvala frontmana weselských Flash Forward, Stefana. Společně se jim podařilo vytvořit velmi povedený rockový duet Mirror.

Flash Forward se na hudební scéně pohybují už šestým rokem a za tu dobu si získali posluchače díky svému energickému rocku s anglickými texty. Letos na jaře kapela vydala třetí studiovku Who We Are.

Zdroj fotky: Facebook kapely

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *