Nováček na hudební scéně: indie-popová Lotte

Mladičká hudebnice, jež nedávno předskakovala Maxi Giesingerovi, představila poslední březnový den svůj debutový singl Auf Beiden Beinen. Příjemná balada s německým textem zaujme nejednoho posluchače.


Lotte, jednadvacetiletá hudebnice vydala příjemnou indie popovou skladbu Auf Beiden Beinen, která má být předchůdcem debutového alba. Odkud se ale Lotte vzala a kdo je vlastně zač? Zpěvačka a skladatelka pochází z Ravesnburgu a už odmala se věnuje hře na kytaru, klavír a housle. Posluchače se snaží zaujmout mixem indie, popu a místy až rocku, což jde krásně slyšet na výše zmíněné skladbě. Lotte momentálně předskakuje nejen Maxi Giesingerovi, čekají ji ale i koncerty s Benne, či Johannesem Oerdingem.

Kromě koncertování se Lotte soustředí i na první studiové album. Pokud vás tedy skladba Auf Beiden Beinen hudebně zaujala, pak vězte, že se v budoucnu můžete těšit na celé album. Lotte svou troškou pozitivně přispívá do německého popového rybníčku, který v poslední době sice nabídl nový materiál od ženských zpěvaček, obecně ale nové přispěvovatelky postrádá.

Zdroj fotky: Facebook Lotte

1 thought on “Nováček na hudební scéně: indie-popová Lotte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *