Novinka Lost in You od Leny zní spíše jako remix

Populární zpěvačka, dabérka, koučka a ambasádorka kosmetické značky L´Oreal Lena chystá pravděpodobně na letošní rok v pořadí již pátou studiovou desku Gemini. První ukázkou se stala skladba Lost In You, kterou zpěvačka vydala před dvěma týdny nikoliv jako oficiální pilotní singl.


Zhruba před půl rokem Lena oznámila název nadcházející studiovky. Deska nese jednoduchý název Gemini, což znamená Blíženci, tedy astrologické znamení samotné zpěvačky. O albu jako takovém se vůbec nic neví, dle ukázky Lost In You ale lze soudit, že Gemini půjde ve šlépějích svého dva roky starého předchůdce Crystal Sky.

Samotná skladba Lost In You působí remixovým dojmem a celkově tak posouvá hudební hranici z předešlé desky. Při prvním poslechu skladba působí odrhovacím dojmem, po poslechu si ale nejspíše uvědomíte, že vám Lost In You hraje v hlavě. Skladba byla napsaná a produkovaná Lenou, Nico Santosem, Wim Snowwem, Konstatinem Schererem (Bushido, Sarah Connor, Mark Forster) a Vincentem Steinem (člen SDP).

O desce Gemini se zatím neví nic konkrétního, nicméně zpěvačka již spustila prodej lístků na předvánoční turné po Německu, z čehož lze soudit, že deska vyjde v druhé polovině letošního roku.

Lost In You sice slouží pouze jako hudební ukázka z nadcházející desky, Lena ale ke skladbě natočila krátký vizuál. Ten vznikl během její návštěvy amerického hudebního festivalu Coachella a režie se ujal Paul Ripke. Video si můžete pustit zde.

Zdroj fotky: Universal Music

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *