Odpočiňte si u nové verze Enjoy the Silence od dua Fahrenhaidt

Nature popové duo Fahrenhaidt se po roce a půl přihlásilo s druhou studiovkou Home Under The Sky. Kromě zaběhnutého zvuku a již tradičně hrstky zajímavých hostů, Erik a Andreas také představili svou vlastní verzi hitu britské kapely Depeche Mode, Enjoy the Silence.


Fahrenhaidt vznikli na začátku roku 2015, jelikož byli požádáni, aby se zúčastnili německého národního kola pro Eurovizi. Erik s Andreasem ale diváky se svým tzv. nature popem moc nezaujali, protože vypadli hned v prvním kole (Německo nakonec velmi neúspěšně reprezentovala Ann Sophie).

V témže roce popové duo vydalo první studiovku, která nabídla například i dánskou zpěvačku Amandu Pedersen a dokonce i vítězku Eurovize z roku 2013, Emmelie de Forest. Fahrenhaidt za se sebou ale mají roky produkční praxe. Hudbu pomáhali tvořit The Baseballs, Cassandře Steen, či Yvonne Catterfeld.

Novinka Home Under The Sky, jež spatřila světlo světa na začátku září, nabízí celkem 17 skladeb a také několik zajímavých jmen. Erikovi s Andreasem se podařilo pro druhé album získat vokály norské zpěvačky Margaret Berger, Švédky Adna, či Cassandry Steen. Samozřejmností zůstavá Amanda Pedersen, kterou můžete slyšet i na velmi povedené verzi Enjoy the Silence. Skladba se na albu nachází ve dvou verzích – čistě popové od Fahrenhaidt a pak také ve velmi povedeném up-beatovém remixu od Younotus. Kromě Younotus svou produkční kapkou do celého projektu přispěl i berlínský produkční tým Madizin.

Obě verze si můžete poslechnout níže. Pokud tento žánr není zrovna vaším šálkem kávy, pak se alespoň můžete pokochat krásnými přírodními scenériemi.

 

Zdroj fotky: Facebook kapely

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *