Oficiální hymnu pro Mistrovství světa v hokeji letos obstarala Cascada

Německá dance partička Cascada, především známá díky blonďaté vokálistce Natalie Horler, si letos vysloužila velkou hudební výsadu v podobě oficiální písně k Mistrovství světa v hokeji. Skladba pojmenovaná jednoduše Playground se nese ve starším cascadovském stylu.


Některé z vás asi překvapí, že Cascada není jméno zpěvačky, která stojí za hity jako Everytime We Touch, či Evacuate The Dancefloor. Projekt se skládá nejen z Natalie, ale také DJ Manian a DJ Yanou. Trojice společně vytváří jedny z největších dance hitů už od roku 2004.

Cascada také v roce 2013 zastupovala Německo na Eurovizi, kde sice neuspěla, ale skladba Glorious je poslední skladbou Cascady, která se podívala do oficiálních žebříčků. Natalie v roce 2015 oznámila hudební pauzu z důvodu těhotenství. Tato pauza je zdá se za námi, projekt totiž letos představil po dvou letech hned dvě nové skladby – Run a Playground.

Píseň Run byla představena začátkem roku a jedná se o up-beatovou letní skladbu, která ale hudebně nijak zvlášť nezaujme. Naopak Playground má splňovat větší potenciál a oslovit minimálně všechny hokejové fanoušky. Hokejově laděný vizuál je kromě tohoto zimního sportu protkaný i menším příběhem. Píseň sama o sobě se vrací k hudebním počátkům Cascady – euforicky vystupňovaný refrén ala progressive house. Skladba se hudebně liší od posledního materiálu trojice, možná je to ale jen komerčním zaměřením písně. Playground zní pěkně optimisticky, nicméně po Mistrovství světa v hokeji si na tento počin Cascady málokdo vzpomene.

Zdroj fotky: Oficiální video k Playground/screenshot

1 thought on “Oficiální hymnu pro Mistrovství světa v hokeji letos obstarala Cascada

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *