Philipp Poisel se v novém singlu dožaduje vysvětlení ohledně lásky

Písničkář Philipp Poisel se po třech letech hlásí se zbrusu novou baladou Erkläre mir die Liebe, s níž opět přináší svůj osobitý hudební styl, kterým si před několika lety získal popularitu v rodném Německu.


Philipp se hudbě věnuje už odmala, původně ale chtěl být jen učitelem hudby a angličtiny. Na vysokou se ale nedostal, když propadl u zkoušky právě z hudby. Později, v roce 2007 si Philippova talentu všiml Herbert Grönemeyer a podepsal s hudebníkem smlouvu.

Zpěvák tak mohl vydat debutové album Wo fängt dein Himmel an? a později předskakovat zahraničním umělcům jako Maria Mena, nebo Suzanne Vega. Nicméně písničkářova kariéra se dočkala velkého boomu až v letech 2011 – 2012, kdy se Philipp spojil s Maxem Herrem a společně vydali píseň Wolke 7, jenž se umístil v TOP 10 po celých pět týdnů.

Naposledy jsme Philippa mohli zaslechnout v německé verzi vánoční písně Do They Know It´s Christmas?. Nyní, po třech letech od sólových desek a singlů, přichází zpěvák s novým singlem Erkläre mir die Liebe. Německy nazpíváná balada nabízí vystavěnou píseň na španělce a zpěvákově příjemném hlasu, která se hodí do momentálního podzimního období.

Zřejmě se ale nejedná o předzvěst nového alba. Nicméně pokud vám následující nový singl prostě nestačí a chcete od zpěváka více písní, pak vás možná bude zajímat, že Philipp také nahrál novou píseň Bis ans ende der Hölle k nové německé pohádce Das kalte Herz.

Zdroj fotky: Christoph Koestlin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *