Po Alle Farben propůjčil Michael Schulte svůj hlas i finským Motions

Mladý hudebník z Hamburgu se loni podílel na studiovce hudebního producenta Franz Zimmera, známého pod pseudonymem Alle Farben. Kromě této spolupráce pak propůjčil své hlasivky i na nejnovější track finského dua Motions, Money on Me.


Michael Schulte se do hudebního podvědomí dostal před pěti lety účastí v německé verzi Hlasu, kterou sice nevyhrál, ale skončil na třetím místě a jeho singl Carry Me Home se umístil na osmé příčce německé hitparády.

Na podzim roku 2014 debutoval s albem The Arising s nímž se na hudební scéně představil směsicí balad a popu. Hudebníkova spolupráce s Alle Farben na hned třech skladbách tak působila svěžím dojmem vzhledem k tomu, že Alle Farben tvoří pouze house. Novinka „Money on Me“ je hudebně zaměřená zhruba jako Alle Farben, zvukově ale více připomíná švédské Galantis, či americké Chainsmokers. Skladba je tedy electro popová s gradujícím chytlavým refrénem.

Zatímco Michael na se hudební scéně pohybuje poměrně dlouho, Motions vznikli teprve před dvěma lety, nicméně za tak krátkou dobu se jim podařilo získat smlouvu s Universal Music. Duo Tommi Vatanen a Tuomo Korander se ale zatím nijak výrazněji neprosadili ani v rodném Finsku. Třeba právě s Money on Me je bude čekat komerční úspěch.

Michael se momentálně kromě electro popové tvorby svých kolegů věnuje i produkci druhé studiovky, jež by měla spatřit světlo světa již tento rok. Nyní jen zůstává otázkou, zdali se kučeravý hudebník bude věnovat i nadále svému popu, či přidá i několik electro prvků.

Zdroj fotek: Facebook Michael Schulte / Facebook Motions

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *