Poslechněte si nejnovější počin kolínského zpěváka Maxima

V druhé polovině letošního roku se doslova roztrhl pytel s novými deskami. Jednu z nich si pro své příznivce nachystal i kolínský zpěvák Maxim. Album sice vyšlo již před měsícem, zpěvákovi se ale natolik podařilo, že se s vámi o tento počin chceme podělit.


Zpěvák se začal věnovat hudbě před více jak deseti lety. V té době tvořil víceméně reggae, na nějž nyní moc hrdý není. Později se uchýlil k popu, u kterého zůstal dodnes. Za svou desetiletou kariéru Maxim vydal čtyři studiová alba, poslední pojmenované Staub vyšlo zpěvákovi před třemi lety. S touto deskou mu tehdy pomáhala i zpěvačka Judith Holofernes.

Tři roky je většinou neobvyklá pauza mezi studiovými alby, Maxim se bohužel musel během této doby léčit z onemocnění, které chytil během pobytu ve Vietnamu. V roce 2014 se ale zúčastnil BundesVision Song Contest, kde se nakonec umístil na 8. místě s písní Alles Versucht.

Zpěvákova hudba vyniká temnými, dojemnými texty, jenž dokáže spojit s hudbou, která je lehká na poslech. Jak Maxim sám říká, píše pouze o věcech, kterými si sám prošel, proto pak jeho písně mají větší emoční dopad na posluchače.

Nejnovější studiový počin Das bisschen was wir sind vyšel Maximovi začátkem září. Zpěvák z něj představil hned tři písně – Pille aus Luft, Wilkommen im Club a Mehr sein. Všechny jsou to balady podepřené silnými texty a povedenou hudbou.

Pokud hledáte německý pop s texty, které mají své vlastní příběhy a hudbou přesně pasující k charizmatickému hlasu, pak jistě oceníte Maxima.

Zdroj fotky: Facebook zpěváka

1 thought on “Poslechněte si nejnovější počin kolínského zpěváka Maxima

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *