První ukázka z nadcházející desky Leslio Clio je tady!

Hamburská popová zpěvačka Leslio Clio minulý týden představila pilotní skladbu Darkness is a Filler z nadcházející studiovky Purple. Nejen, že tato skladba se nenese v duchu I Couldn´t Care Less, či My Heart Ain´t That Broken, Leslie ale nabízí i ukázky z ostatních skladeb na desce. Tři měsíce před samotným vydáním.


Zrovna nedávno jsem se v jednom článku tady na webu vyjadřovala k německým zpěvačkám a mimojiné padlo i Lesliino jméno. V té době by mě nenapadlo, že během následujících pár týdnů na nás zpěvačka vyvalí nejen pilotní singl, ale i přebal, jméno, tracklist, datum vydání desky a k tomu hned všech 12 ukázek. Wow, díky Leslie!

Možná vám tato zpěvačka utekla někde mezi googlením německé popové scény a poslechem písní na Youtube. Jestli ano, pak si zapamatujte pouze jedno – Britpop. Leslie jakýmsi úžasně chytlavým způsobem dokázala na posledních dvou deskách vytvořit skutečný Britpop a to prosím pochází z Německa. Právě tento styl je na německé popové scéně neslýchaný a proto se Leslie prosadila hned druhým singlem I Couldn´t Care Less.

To ale bylo téměř před čtyřmi lety. Leslie od té doby vydala dvě studiová alba a na letošní jaro si nachystala třetí studiovku pojmenovanou Purple. Tento týden kromě pilotu zpěvačka prozradila doslova vše ohledně této desky. Album Purple vyjde 19. května a nabídne celkem 12 skladeb, z toho jeden featuring s německým popovým zpěvákem Drangsalem. Přebal alba si můžete prohlédnout nahoře. Všechny snippety jsou dostupné k poslechu na Google Play.

Tracklist je následující:

 1. Lies Are Gold
 2. And I´m Leaving
 3. Game Changer
 4. Riot
 5. Darkness is a Filler
 6. Sad Games
 7. In and Out
 8. Aquarius
 9. But It Ruins Me
 10. Walls Down
 11. Fragile
 12. Bad Habit ft Drangsal

Tentokrát pro změnu zpěvačka zvolila jako pilotní singl smyčcemi podloženou melancholickou baladu Darkness is a Filler. Na první poslech tato skladba asi nesedne každému, zvlášť pokud patříte ke zpěvaččiným příznivcům a čekali jste právě zmíněný nefalšovaný Britpop. Píseň ale hudebně i co se textu týče má jistě co nabídnout a jen krásně navnazuje na nadcházející studiovku. Vizuál k této skladbě vznikl pod taktovkou Michaela Robinsona a navazuje na celkový hudební dojem z celé písně.

Zdroj fotky: Facebook Leslie Clio

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *