Rakouský rapper Chakuza ruší kvůli nemoci turné a odkládá vydání nadcházející studiovky

Pro všechny příznivce rakouského rapu máme špatnou zprávu – rapper Chakuza na svém facebookovém profilu oznámil, že po návštěvě lékaře musí zůstat na lůžku. S tím samozřejmě přichází i kompletní zrušení turné a nejspíše se posune i vydání nadcházejícího alba Suchen und Zerstören 3.


Chakuza již dříve zrušil první 4 koncerty turné k nadcházející desce. Tyto koncerty v Curichu, Freiburgu, Norimberku a Kolíně se měly odehrát mezi 11. a 14. říjnem. Včera bylo vydáno oficiální prohlášení, že se celé turné ruší bez jakýkoliv náhradních termínů. Pokud jste si náhodou zakoupili lístek, můžete jej vrátit v místě, kde jste jej koupili.

Samotní doktoři si nejsou jistí, zda 5 týdnů bude stačit k hudebníkově rekonvalescenci a je klidně možné, že se Chakuzův pobyt na lůžku protáhne. Co přesně rapperovi je nebylo oznámeno.

Co se desky Suchen und Zerstören týče, ta původně měla vyjít 16. února, v prohlášení ale bylo řečeno, že se datum vydání možná posune. Více info bude oznámeno během následujících dní.

Chakuza se na hudební scéně pohybuje od začátku nového milénia a během své hudební kariéry spolupracoval např. s Eko Fresh, či Bushidem. Před deseti lety byl nominován na MTV Music Awards v kategorii New Sounds of Europe. Jeho posledních šest studiových alb se vždy umístilo do TOP10 v rodném Rakousku a sousedním Německu.

Zdroj úvodní fotky: Wolfpack Entertainment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *