Rammstein míří do českých a slovenských kin – již tento měsíc!

Legendární německá kapela sice zavítá do Česka a hned dvakrát, před samotnými koncerty si ale Rammstein přichystali pro své příznivce hudební předkrm v podobě záznamu koncertu z Paříže z roku 2012. Po berlínském DVD, tak přichází na řadu i další evropská metropole.


Tento projekt ale není jen obyčejným záznamem z koncertu. Švédský režisér Jonas Akerlund měl težký úkol – během dvou koncertů v pařížské Bercy Aréna musel zaznamenat nejen 16 písní z celkového repertoáru, ale také kapelu jako samotnou, speciální efekty, publikum a atmosféru celého večera.

Akerlund stojí za dokumenty ke světovým turné Taylor Swift, či Madonny, klipům Lady Gaga (Paparazzi, Telephone, John Wayne), ale také k Pussy a Mein Land od Rammstein. Zdali se chcete přesvědčit sami, jak se záznam povedl, tak máte šanci.

Rammstein přináší tento projekt doslova do celého světa a to včetně České republiky a Slovenska. Ve čtvrtek, 23. března bude několik vybraných kin po obou republikách hrát tento záznam a to od 6 od večera (záleží na jednotlivém kině). Film trvá 98 minut a je přístupný od 15 let. Co se Česka týče – celý seznam všech českých a slovenských kin, která budou tento film hrát si můžete prohlédnout zde. Na oficiální stránce vytvořené kapelou můžete hledat kina po celém světě a vidět tak přesně, která kina po celém světě tento záznam 23. března nabídnou. Cena za lístek po Česku a na Slovensku se pohybuje mezi 160 – 190 korunami v Česku a €6,95 na Slovensku.

Zdroj fotky: Facebook Rammstein

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *